Zapytania do projektanta ogrodów jak i zamówienia na projekty indywidualne, czy projekty gotowe, mozna składać pod adresem mailowym :

projekt@projekt-ogrodu.eu 

 lub telefonicznie:

+48 602 246 200

Indywidualne projekty na zamówienie przy możliwej wizycie na działce Inwestora. Obejmują rejon Podkarpacia. Dojazd projektanta poza Rzeszów jest płatny w zależności od ilości kilometrów.

  Projektowanie ogrodów
Kaskada ze strumykiem-wizualizacjaPrace nad Państwa ogrodem rozpoczynamy od spotkania na działce, na której ma powstać ogród. Omawiamy zakres projektu i Państwa oczekiwania dotyczące roślin i obiektów w ogrodzie.

    Po uzgodnieniu wstępnych założeń , wykonuję projekt na komputerze. Macie Państwo możliwość wglądu w koncepcję projektu i jego akceptację, przed wykonaniem wersji ostatecznej. Przedstawiam zaprojektowany ogród w wersji przestrzennej na ekranie komputera -spaceru po ogrodzie.  Po akceptacji ostatecznego projektu wstępnego, rozrysowuje projekt końcowy.

    Projekt w ostatecznej wersji zawiera szczegółowy plan z rozmieszczeniem roślin i obiektów architektury ogrodowej, legendę i opis poszczególnych elementów. Do planu dołączone są instrukcje wykonania nasadzeń i konstrukcji w ogrodzie (budowa oczka wodnego, skalnika, rabaty, grilla ogrodowego itp.). Na dołączonej płycie DVD znajduje się film spaceru po ogrodzie, zdjęcia planowanych roślin i zdjęcia przykładowych ogrodów. Dołączone są także zalecenia dotyczące dalszej pielęgnacji Państwa ogrodu, obejmujące prace w już rosnącym i rozwijającym się ogrodzie.