Zapytania do projektanta ogrodów jak i zamówienia na projekty indywidualne, czy projekty gotowe, mozna składać pod adresem mailowym :

projekt@projekt-ogrodu.eu 

 lub telefonicznie:

+48 602 246 200

Projekt ogrodu
wypoczynek w ogrodzieProjekty zamawiane indywidualnie, ceny już od 1100 zł brutto przy działkach do 5 arów

    Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na, której mają powstać. Dlatego tak ważny jest wybór projektanta ogrodu. Właściwie skomponowany projekt, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, zapewni relaks i niezapomniane chwile w Waszym ogrodzie.

Gotowe projekty

Jeśli chcecie zmniejszyć koszt projektu, zapraszam do oferty gotowych projektów ogrodów. Znajdziecie tu projekty na różne wielkości działek, które po niewielkim dostosowaniu do Państwa potrzeb, mogą pasować do Waszego ogrodu, Jeśli nie potrzebujecie całego projektu, są też dostępne fragment- rabaty, skalniaki czy oczka wodne. Gotową kompozycję ogrodową możecie zawsze wykorzystać w swoim ogrodzie.

Regulamin zamawiania projektów

Zapraszam na film: Magia wiosny w ogrodzie