Zapytania do projektanta ogrodów jak i zamówienia na projekty indywidualne, czy projekty gotowe, mozna składać pod adresem mailowym :

projekt@projekt-ogrodu.eu 

 lub telefonicznie:

+48 602 246 200

Zapraszam też na stronę firmową resgal.pl

Centrum ogrodnicze Ogrody ResGal

Działamy na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny, powstało z moich projektów. Piękny ogród jest tym dla eleganckiego domy, czym piękne buty przy eleganckim stroju u kobiety. Jak brakuje wykończenia, w postaci roślin, to efekt całości daleko może odbiegać od naszych wyobrażeń.

Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki, na której mają powstać.

Zapraszam na następne strony, gdzie zobaczycie różne zdjęcia ogrodów, przeczytacie kilka słów o pielęgnacji ogrodu. Mile widziane komentarze. Zaglądnijcie też na stronę z linkami- znajdziecie tam artykuły publikowane w różnych mediach, na temat naszej firmy i ogrodów.

 Zapraszam na nasze strony internetowe, gdzie możecie oglądnąć filmy z ogrodów, przykładowe projekty i ich wizualizacje : https://www.youtube.com/user/RESGAL100.

 

Zapraszam do oglądania filmu -ogród polisensoryczny