Projektant ogrodów
Inż. ogrodnictwa Katarzyna Wolska Pociask

Nazywam się Katarzyna Wolska-Pociask i jestem inżynierem ogrodnictwa po Uniwersytecie Rolniczym, wydziale Ogrodniczym w Krakowie.

Ogrody są moją pasją od wczesnych lat młodości. Zawsze się tym fascynowałam. Zachwycały mnie piękne rośliny ich kompozycje, barwy i kształty.

 Mam to szczęście, że robię to, co lubię, co jest moim hobby także w życiu prywatny. W moich projektach ogrodów widać tą pasję i zrozumienie świata roślin i ogrodów- w zgodnej opinii setek klientów i przyjaciół.

Mam do zaoferowania państwu niezapomniany świat barwnych fantazji roślinnych, pięknych widoków i urokliwego relaksu we własnym ogrodzie. Kilka chwil nad cicho szemrzącym strumykiem, przyglądając się pluskającym w oczku wodnym rybkom. Tańczące na wietrze kolorowe gałązki klonu palmowego, czy wierzby Hakuro-nishiki.. Rysunki i desenie, tworzone przez promienie słońca, przefiltrowane przez liście roślin, kładące się na szmaragdowym dywanie trawy. Odwiedziny różnych ptaków i zwierząt, które staną się miłymi gośćmi na wrzosowisku, skalniaku czy zażyją ochłody, pluskając się w wodzie.

Zawsze chętnie służę radą i pomocą, we wszelkich problemach, jakie napotkacie w swoim ogrodzie. Chcę, aby ogrody projektowane przeze mnie, zachwycały oraz stanowiły źródło zadowolenia i relaksu dla moich klientów i ich przyjaciół.

Zapraszam do oglądania ogrodu w formie parkowej