Projekt ogrodu

Projekt ogrodu indywidualny jest wykonywany pod konkretną działkę i dopasowany do Państwa potrzeb i wymagań. Cena projektu ogrodu na zamówienie zaczyna się od kwoty 1230 zł brutto i dotyczy działki nie przekraczające powierzchni 5 arów.  

Projekt ogrodu

Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcecie Państwo mieć w ogrodzie. W każdym z nich zmieścimy oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla Waszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na, której mają powstać. Dlatego tak ważny jest wybór projektanta ogrodu. Właściwie skomponowany projekt, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, zapewni relaks i niezapomniane chwile w Waszym ogrodzie.

Gotowe projekty ogrodów po niewielkich przeróbkach, można dostosować do większości ogrodów. Dobieramy gotowy projekt ogrodu do wielkości i kształtu posiadanej działki. Gotowy projekt ogrodu pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów projektu. Jeśli nie potrzebujecie całego projektu ogrodu, są też dostępne fragment- rabaty, skalniaki czy oczka wodne. Gotową kompozycję ogrodową możecie zawsze wykorzystać w swoim ogrodzie.

Projektuję także systemy nawadniania w ogrodzie. Może to być w pełni zautomatyzowany system nawadniania. ale także najprostszy system rozprowadzenia wody., czyli umiejscowienie punktów poboru wody z możliwością podłączenia rur kroplujących podlewających rośliny, czy podpięcia prysznica ogrodowego.

Projekt, wizualizacja i gotowy ogród